Projekty logo

Dobra marka powinna posiadać dobre logo. Koniec kropka. Dbamy o to, aby projekty logo tworzone w naszej agencji podkreślały unikalny charakter marki klienta. Aby eksponowały jej atuty i trwale zapisywały się w pamięci odbiorców.

Rewitalizacje logo

Lubimy projektować nowe, przemyślane formy, a od czasu do czasu unowocześnić to i owo, aby marki nabierały jeszcze więcej mocy. Rewitalizacja logo, zwana również rebrandingiem, to najprościej rzecz ujmując unowocześnienie logo. Unowocześnienie jego formy do zmieniającego się kierunku działania firmy, oraz dostosowania logo do nowych odbiorców.
rebranding logo dla firmy GastroCaffe
rebranding logo dla firmy Szymański Consulting

Księgi znaku

Na życzenie wykonujemy korporacyjne karty i księgi znaku. Księga znaku to pełna instrukcja logo marki, zawierająca zasady ekspozycji, rozrysy modułowe, pola ochronne, stosowanie logo na tłach, rozbarwienia kolorystyczne, oraz wiele innych elementów niezbędnych do prawidłowej prezentacji znaku.

Prosta i sprawdzona procedura

OMAWIAMY OCZEKIWANIA
I POTRZEBY

ANALIZUJEMY GRUPĘ DOCELOWĄ
I KONKURENCJĘ

PROJEKTUJEMY UNIKALNE
LOGO MARKI

TWORZYMY KARTY
LUB KSIĘGĘ ZNAKU

PROJEKTUJEMY POMYSŁOWĄ
IDENTYFIKACJĘ WIZUALNĄ

PRZEKAZUJEMY PRAWA
AUTORSKIE

Ponad 120 realizacji

Jeśli potrzebujesz stworzyć lub unowocześnić logo firmowe skorzystaj z naszego doświadczenia. Zaprojektowaliśmy logo już dla ponad 120 marek i firm. Poniżej prezentujemy większą galerię naszych realizacji.
ZOBACZ PRZYKŁADY UNOWOCZEŚNIENIA LOGO

Potrzebujesz dobrego logo?

Skontaktuj się z nami