Promocja dla nowych Klientów
Logo dla Twojej firmy z rabatem 20%

Z przyjemnością zapraszamy Cię do grona naszych klientów.
Z tej okazji otrzymujesz 20% rabatu na opracowanie logo dla Twojej firmy.*
Czas trwania promocji 14 dni (do 28 kwietnia 2023).

Czas pozostały do skorzystania z promocji

Prosta i sprawdzona procedura
wykonania nowego, świetnego logo dla Twojej firmy

Omawiamy potrzeby
i oczekiwania

Aby stworzyć dobre logo potrzebujemy zebrać kilka  informacji. Omówimy główny profil działania Twojej firmy, branżę, oferowane produkty lub usługi, grupę docelową klientów oraz Twoje potrzeby i oczekiwania względem realizacji nowego,
firmowego logo.

Projektujemy logo
(3 różne warianty)

Po zapoznaniu się z Twoimi oczekiwaniami w terminie do 7 dni roboczych projektujemy 3 warianty logo, każdy w innym kierunku koncepcyjnym. Jeśli zaistnieje taka potrzeba przygotujemy kolejne propozycje, aż do wyboru wersji finalnej.

Tworzymy karty znaku

Karty znaku, które otrzymasz wraz z finalnie wybranym
i zaakceptowanym przez Ciebie logo zawierają
wersje monochromatyczną
i barwną logo, użytą w logo typografię, rozbarwienia kolorystyczne (dla druku
i internetu) oraz zasady stosowania logo na tłach.

Przekazujemy prawa autorskie

Do finalnie wybranego
i zaakceptowanego logo, oprócz przygotowanego zestawu plików produkcyjnych z logo oraz kart znaku otrzymasz również dokument poświadczający przekazanie praw autorskich względem logo na Twoją firmę.

Nasze kompetencje

Specjalizujemy się w projektowaniu brandingowym.
Tworzymy logo, identyfikacje wizualne, rebrandingi, materiały drukowane, targowe i strony internetowe.
Zaprojektowaliśmy już ponad 190 logo dla firm i marek.
Zaprojektujemy logo również dla Twojej firmy.
Poniżej prezentujemy kilka przykładowych realizacji.

Opinie o naszych realizacjach

Agencja brandingowa Moweli Creative to firma z doświadczeniem, pomysłami i zespołem wykwalifikowanych pracowników.

Została nam polecona i był to strzał w dziesiątkę! Realizacja usługi nastąpiła bardzo szybko, sprawnie, z uznaniem naszych pomysłów jak i doradztwem w ramach szerokiego doświadczenia Moweli. Zarówno opiekun, jak i osoby realizujące dla nas usługi wykazały się dużą elastycznością, wiedzą oraz pomysłowością.

Podczas współpracy doceniliśmy stały kontakt z opiekunem projektu. Również po zakończeniu prac, co okazało się bardzo pozytywnym zaskoczeniem, bo jest niezwykle rzadkie na rynku. Zaproponowano nam rozwiązania nowoczesne, które pozwoliły szybko osiągnąć zamierzone rezultaty. Nasza nowa strona internetowa jest profesjonalna i dla nas łatwa w obsłudze i edycji.

Agencja brandingowa Moweli Creative stawia na ponadprzeciętną jakość, a współpraca jest niezwykle miła z wysokim poziomem usług. Bardzo polecamy!!!!

Daria Duda – Lear Logistyka

Mówiąc o współpracy z Agencją Moweli Creative, warto wspomnieć o 2-ch aspektach:

Po pierwsze, pomysły i jakość wykonanych projektów: zawsze bardzo trafione i idealnie odzwierciedlające porzeby. Logo oraz layout sklepu internetowego Ergobiuro.pl spełniły całkowicie nasze oczekiwania i świetnie trafiły w charakter naszej platformy.

Po drugie, ale równie ważne, to: komunikacja. Rzadko się zdarza się tak dobry kontakt i otwartość w rozmowie o nowym projekcie, to znacząco ułatwia realizację i zwiększa bezpieczeństwo, jeśli chodzi o efekt końcowy.

Joanna Jezior Sojka – CEO (ergobiuro.pl)

Moweli Creative przeprowadziło rebranding w naszej firmie. Bardzo wysokie kwalifikacje oraz kreatywność pracowników pomogła nam szybko i profesjonalnie zmienić logo i wprowadzić szereg korzystnych, spójnych zmian. Współpraca godna polecenia!

Anna Sołtysek – Fabryka obuwia PPO

Współpracujemy z agencją brandingową Moweli Creative od wielu lat. Zarówno identyfikacja jak i strona internetowa spełniły w 100% nasze oczekiwania. Jesteśmy zadowoleni z efektów pracy.

Magdalena Drelinkiewicz-Sarnicka – Dyrektor Sarinż Sp. z o.o.

Duża kreatywność i elastyczność. Przede wszystkim jednak umiejętność wsłuchania się w nasze potrzeby i profesjonalna obsługa. Polecam.

Jan Gałkowski – Prezes Zarządu Bio Gen

Z Agencją Brandingową Moweli Creative współpracujemy już od wielu lat. Nigdy się nie zawiedliśmy. Wszystkie wspólne projekty były wykonane terminowo i z najwyższą jakością. Dodatkowo zawsze można na nich liczyć w kwestii profesjonalnego doradztwa zarówno przed rozpoczęciem projektu, jak i po jego realizacji. Dla nas Moweli Creative to wybór numer jeden, jeżeli chodzi o działania z zakresu marketingu elektronicznego i budowy marki w internecie. Polecam.

Paweł Łach – Prezes Zarządu Dumat Sp. z o.o.

Agencja brandingowa Moweli Creative, to firma na najwyższym poziomie w swojej dziedzinie.

Agencja wykonała dla nas rebranding marki, począwszy od zmiany logo, poprzez opracowanie zestawu nowych materiałów firmowych, akcydensów, ulotek, katalogów, po wdrożenie nowej strony internetowej.

Nigdy nie było problemu z terminowością, mimo że często zgłaszaliśmy pomysły na przysłowiowe ‘JUŻ’! 🙂 Dodatkowo ich realizacja to zawsze coś więcej niż sami oczekiwaliśmy.

Współpraca przebiega zawsze w przyjaznej atmosferze
a produkty są najwyższej jakości.
Kontakt w czasie współpracy to co najmniej 11/10!

Klaudia Nawrocka-Prędka – Fabryka mebli Gruszka

Również Twoja firma może zyskać świetne logo,
dodatkowo z rabatem 20%

Czas pozostały do skorzystania z promocji

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z promocji

Napisz do nas wiadomość email z prośbą o ofertę (podaj w wiadomości nr telefonu kontaktowego). Prześlemy do Ciebie bonusową wycenę i jeśli będziesz zainteresowany wykonaniem logo dla Twojej firmy omówimy telefonicznie szczegóły ewentualnej realizacji.
Skorzystaj z promocji, naprawdę warto!

* Bonus indywidualny. Nie łączy się z innymi naszymi promocjami.