Strona firmowa – Prodent Stomatologia (Mysłowice)

Nowoczesna strona internetowa

Strategia marki  |  Tożsamość  |  Branding  |  Nowe media  |  Komunikacja

prodent mysłowice gabinet stomatologii izabela świech tworzenie stron www moweli creative

Klient

Prodent-Mysłowice, to działający od 1989 roku gabinet stomatologii prowadzony przez dr Izabelę Święch. Gabinet specjalizuje się w implantologii oraz wysokiej jakości lecznictwie stomatologicznym.

Cel

Unowocześnienie wizerunku gabinetu. Opracowanie graficzne logo oraz wykonanie nowoczesnej, responsywnej strony internetowej. Dostosowanie prezentowanych informacji do nowoczesnych technologii internetowych.

prodent-myslowice-stomatologia-implanty-dr-izabela-swiech

prodent-myslowice-stomatologia-implanty-dr-izabela-swiech

Logo

Dla Gabinetu Prodent Mysłowice zaprojektowaliśmy nowe logo. W strukturę logo wbudowaliśmy element symbolizujący koronę oraz podkreślenie w formie uśmiechu.

prodent-logo

Strona internetowa

Dla Gabinetu Prodent Mysłowice wykonaliśmy nową, firmową stronę internetową. Zaprojektowaliśmy minimalistyczną szatę graficzną, z wyróżnieniem wykwalifikowanego zespołu oraz oferowanych specjalizacji. Stronę wykonaliśmy w technologii responsywnej, pozwalającej na skalowanie zawartości i prawidłowe wyświetlanie treści zarówno na monitorach komputerów stacjonarnych jak i w urządzeniach mobilnych typu smartfony i tablety. Strona posiada wbudowany autorski system cms do zarządzania administracyjnego oraz optymalizację wspomagającą indeksację dla wyszukiwarek internetowych.

Prodent strona internetowa

Prodent strona internetowa

Prodent logo firmowe, strona internetowa

Potrzebujesz nowoczesnej strony internetowej?

Skontaktuj się z nami