Projektowanie stron internetowych to kolejny element naszej specjalizacji. Wykonaliśmy już ponad 80 firmowych stron internetowych (tu możesz zobaczyć galerię wybranych stron). Obecnie wszystkie strony wykonujemy w technologii responsywnej. Każda zaprojektowana w naszej agencji strona posiada autorski system cms do samodzielnej edycji treści, oraz wbudowaną optymalizację dla wyszukiwarek. Poniżej przedstawiamy procedurę, wg której tworzymy nowoczesne strony internetowe.

 

1. Omówienie parametrów strony internetowej i kalkulacja wykonania.

Firmowe strony internetowe mogą być wykonane na wiele sposobów, mogą mieć różne funkcjonalności, wersje językowe itd. Istotne jest więc przed realizacją, szczegółowe omówienie interesujących klienta parametrów strony. Dokładna analiza potrzeb i oczekiwań względem nowej strony internetowej pomaga nam przygotować optymalną kalkulację wykonania.

 

2. Umowa wykonania strony internetowej.

Po uzgodnieniu wyceny przygotowywana jest umowa wykonania strony internetowej, obejmująca w treści parametry techniczne strony internetowej, harmonogram prac oraz płatności. Po obustronnym podpisaniu umowy strona przechodzi do etapu realizacji.

 

3. Szata graficzna

W terminie do 7 dni od dnia podpisania umowy, na podstawie uzgodnionych informacji przygotowujemy projekt statyczny strony internetowej. Projekt przygotowujemy jeden, przemyślany i zwymiarowany. Projekt obejmuje wszystkie uzgodnione parametry techniczne, podział boksów informacyjnych, roboczo zamieszczone dedykowane materiały zdjęciowe i treści. Projekt obejmuje tzw. mapę strony, czyli stronę główną i kluczowe podstrony. Ten projekt przesyłamy do Klienta, do zapoznania się z kierunkiem projektowym, funkcjonalościami i przekazania ewentualnych sugestii.

Jeśli projekt z jakichkolwiek przyczyn nie trafia w gust Klienta, po ponownym omówieniu oczekiwań przygotowujemy drugi projekt, w innym, uzgodnionym kierunku projektowym.

Jeśli projekt trafia w gust klienta, a tak jest w zdecydowanej większości realizacji, strona po naniesieniu otrzymanych od Klienta ewentualnych zmian i sugestii przechodzi do etapu programowania.

 

3. Programowanie strony internetowej

Po akceptacji projektu statycznego strona zostaje zaprogramowana i zainstalowana na naszym serwerze roboczym. Klient otrzymuje dane do logowania i od tej chwili stronę można już testować i wypełniać docelową treścią. Strona na serwerze roboczym pozwala na dokładne zapoznanie się z systemem cms oraz wbudowanymi funkcjami.

 

4. Instalacja gotowej strony na Twoim serwerze

Po wypełnieniu strony treścią i otrzymaniu końcowej akceptacji strona jest instalowana na docelowym serwerze Klienta. Strona zostaje końcowo sprawdzona i skonfigurowana. Od tej chwili strona internetowa jest już własnością Klienta i możesz nią dowolnie administrować i prezentować materiały promocyjne firmy.

 

 

Jeśli potrzebujesz nowoczesnej, responsywnej strony internetowej skontaktuj się z nami.

> Zapytaj o ofertę na wykonanie firmowej strony internetowej <