Projekty logo

Dobra marka powinna posiadać dobre logo. Koniec kropka. Dbamy o to, aby projekty logo tworzone w naszej agencji podkreślały unikalny charakter marki klienta. Aby eksponowały jej atuty i trwale zapisywały się w pamięci odbiorców.

Rewitalizacje logo

Lubimy projektować nowe, przemyślane formy, a od czasu do czasu unowocześnić to i owo, aby marki nabierały jeszcze więcej mocy. Rewitalizacja logo, zwana również redesignem lub rebrandingiem, to najprościej rzecz ujmując unowocześnienie logo. Unowocześnienie jego formy do zmieniającego się kierunku działania firmy, oraz dostosowania logo do nowych odbiorców.

Księgi znaku

Na życzenie wykonujemy korporacyjne karty i księgi znaku. Księga znaku to pełna instrukcja logo marki, zawierająca zasady ekspozycji, rozrysy modułowe, pola ochronne, stosowanie logo na tłach, rozbarwienia kolorystyczne, oraz wiele innych elementów niezbędnych do prawidłowej prezentacji znaku.

Prosta i sprawdzona procedura

OMAWIAMY OCZEKIWANIA I POTRZEBY

ANALIZUJEMY GRUPĘ DOCELOWĄ I KONKURENCJĘ

PROJEKTUJEMY UNIKALNE LOGO MARKI

PROJEKTUJEMY AKCYDENSY FIRMOWE

TWORZYMY KARTY LUB KSIĘGĘ ZNAKU

PRZEKAZUJEMY PRAWA AUTORSKIE

Ponad 120 realizacji

Jeśli potrzebujesz stworzyć lub unowocześnić logo firmowe skorzystaj z naszego doświadczenia. Zaprojektowaliśmy logo już dla ponad 120 marek. Poniżej prezentujemy większą galerię naszych realizacji.

Potrzebujesz dobrego logo?

Skontaktuj się z nami